| Име | RPL H1386 ST40 Brown Casella Oak |
| димензии | 4100x650x38mm; 4100x920x38mm |
| производител | Egger |
| потекло | Австрија |
| материјал | јадро иверица, површина ламинат |
| димензии за сечење плотна 4100х600мм | 410cm, 205cm |
| димензии за сечење плотна 4100х920мм | 410cm, 205cm |
| опис | H1386 ST40 Brown Casella Oak |
| структура | ST40 |
| дебелина | 38mm |
| кант | 43/1.5; 43/08 |
| напомена | Цената се однесува на цела табла. 4100mm x 920mm се носи само по нарачка. |
| Шифра | Опис | Цена |
|---|---|---|
| 95333 | H1386 ST40 Brown Casella Oak 4100x650x38mm | 17421 ден. по табла |
| 95465 | H1386 ST40 Brown Casella Oak 4100x920x38mm | 30184 ден. по табла |