| Име | MDF U999 PG Black |
| димензии | 2800х2070mm |
| производител | Egger |
| потекло | Австрија |
| материјал | MDF |
| опис | MDF U999 PG Black |
| структура | PG PerfectSense Premium Gloss |
| дебелина | 19mm |
| кант | 23/1mm; 43/1mm |
| напомена | Мат и сјај МДФ таблите се продаваат и по четвртина табла. |
| Шифра | Опис | Цена |
|---|---|---|
| 95566 | MDF U999 PG Black 19mm | 15199 ден. по табла |