| Име | OPL W960 SM Classic White |
| димензии | 2800х2070mm |
| производител | Egger |
| потекло | Австрија |
| материјал | оплеменета иверица |
| код | RAL 9016 |
| опис | W960 SM Classic White |
| структура | SM SemiMatt |
| дебелина | 18мм |
| кант | 23/08; 43/08; 22/04мм |
| напомена | Цената се однесува на цела табла. Може да се нарача и половина табла. |
| Шифра | Опис | Цена |
|---|---|---|
| 94351 | W960 SM Classic White 18mm | 3711 ден. по табла |