| Име | RPL F226 ST78 Sand Beige Titanite |
| димензии | 4100x600x38mm; 4100x920x38mm |
| производител | Egger |
| потекло | Австрија |
| материјал | Работни плочи |
| димензии за сечење плотна 4100х600мм | 205cm, 410cm. |
| димензии за сечење плотна 4100х920мм | 205cm, 410cm. |
| опис | F226 ST78 Sand Beige Titanite |
| структура | ST78 Mineral Granite |
| дебелина | 38mm |
| кант | 43/1.5mm |
| напомена | Цената се однесува на цела табла. Може да се нарача и половина табла. |
| Шифра | Опис | Цена |
|---|---|---|
| 94625 | F226 ST78 Sand Beige Titanite 4100x600x38mm | 8887 ден. по табла |
| 94624 | F226 ST78 Sand Beige Titanite 4100x920x38mm | 16277 ден. по табла |